Kask Catlike Chupito czarny M

Dostępność: Towar w sklepie, mała ilość
Kod produktu: 713017
Cena: 199,90 zł 199.90 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Catlike

Opis

Model Chupito to nowy kask w rodzinie kasków szosowych Catlike. Model zachowuje wiele z wyjątkowego designu, z którego znane są kaski Catlike. Idealne rozwiązanie dla amatorów kolarstwa szukających wygodnego i spełaniającego wysokie wymogi bezpieczeństwa kasku.

  • Waga: 270 gram rozmiar M.
  • Obwód głowy: 57-59 cm.
  • Kolor: czarny.
  • Liczba otworów wentylacyjnych: 29.
  • Przeznaczenie: kolarstwo szosowe, MTB.

Technologie:


MPS eVo

Innowacyjny system zatrzymywania MPS (Multi-Position System) umożliwia zoptymalizowanie komfortu kasku dzięki jego systemowi regulacji w 4 punktach. Zaprojektowany, aby dostosować się do każdego rozmiaru głowy.

  • regulacja położenia (umożliwia regulację średnicy)
  • regulacja szerokości (pozwala dostosować do wszystkich kształtów głowy: owalu, elipsy, podłużne)
  • regulacja wysokości (uniemożliwia jakikolwiek dyskomfort potylicznego odcinka czaszki)
  • regulacja z tyłu (usuwa nacisk na centralnej części kręgu szyjnego)

Dual Flow

Głowa to główny czujnik temperatury naszego ciała. Wysoka temperatura może powodować objawy zmęczenia, zawroty głowy, a nawet odwodnienie. Mając na uwadze to wszystko i potrzeby sportowców, opracowaliśmy system podwójnego zasilania (zdjęcia), która zapewnia maksimum wentylacji. Natomiast rozmieszczenie otworów została ustalona podczas badań naukowyc, liczba tych jest więcej niż znacząca. Dokładnie 39 otworów wentylacyjnych, które wraz z wewnętrznymi kanałami sprzyjają stałemu dopływowi powietrza wewnątrz kasku, pozwalają uniknąć przegrzania.


Bezpieczeństwo CES (Crash Energy Splitter)
Unikalny projekt kasków CATLIKE opiera się nie tylko na estetyce. Wloty powietrza zostały strategicznie rozmieszczone tak aby w razie wypadku, energia generowana rozkładała się na strukturę typu plastra miodu, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo głowy

Bezpieczeństwo LNP (Low Nape Protection)
Konstrukcja i bezpieczeństwo zostały perfekcyjnie zharmonizowane w celu ochrony części potylicznej. Kaski z technologią LNP o specyficznej konstrukcji obniżonego tyłu, aby w pełni chronić tę delikatną część głowy.

Galeria produktu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl